Pandemia Covid 19 – przeciw cenzurze i ograniczaniu praw człowieka.

Jak wiecie bardzo lubię dociekliwość zarówno w szukaniu przyczyny bólu pacjenta jak i w innych dziedzinach, takich jak na przykład leczenie chorób autoimmunologicznych za pomocą witamin i suplementów. Podając informacje na temat ziół, suplementów i stosowanych przeze mnie metod rehabilitacji staram się podawać zawsze informacje na temat źródeł, z których czerpię moją wiedzę. Czasami znajduję sprzeczne informacje na dany temat i wtedy o tym pisze. Czasem znalezione przeze mnie artykuły i informacje na temat przyczyn i leczenia konkretnych jednostek chorobowych są sprzeczne z zaleceniami WHO i lekarzy. Podaję wtedy źródła mojej wiedzy i zostawiam wam przestrzeń na sformułowanie własnej opinii na dany temat.

Ponieważ piszę o pandemii a z tym tematem związany jest temat szczepień podkreślam, że nie jestem przeciw szczepieniom. Myślę, że tak naprawdę nie ma znaczenia jaką decyzję podejmiesz, czy się zaszczepisz, czy też nie. Znaczenie ma to czy podejmujesz ją w oparciu o rzetelną wiedzę czy też z lęku przed utratą pracy, mobingiem, utratą dochodów, wolności.
Znaczenie ma to, że odbiera nam się wolność słowa, zgromadzeń i masowo indoktrynuje, moim zdaniem, nie tylko w temacie szczepień, czy pandemii.

Mamy czas pandemii. Zabroniono nam w tym czasie dyskusji na temat źródeł pandemii, przyczyn, metod leczenia, możliwych efektów ubocznych. Lekarze i naukowcy, prawnicy, którzy nie zgadzają się z medialną indoktrynacją i wypowiadają opinie, często poparte badaniami naukowymi są dyskryminowani, wywiady są usuwane, zmieniane są wpisy w wikipedii na ich temat. Mam w sobie wewnętrzny bunt przeciw narzucaniu mi interpretacji tego co się dzieje wokół mnie i karmieniu mnie opiniami ekspertów, którzy nie potrafią rzeczowo uzasadnić swoich racji. Stąd poniższa strona na moim blogu. Zachęcam do przestudiowania wpisów na tej stronie, podjęciu własnego śledztwa i na podstawie zdobytych informacji sformułowaniu własnego zdania na temat tego co się dzieje wokół nas.

Poniżej podaję linki do wszystkich wypowiedzi i badań dotyczących pandemii covid 19, które udało mi się znaleźć. Zainteresowanych zapoznaniem się z szerszą wiedzą na temat szczepień oraz zasadnością stosowanych przez rządy wszystkich krajów ograniczeń zapraszam do lektury. W związku z cenzurą dotyczącą tego tematu jest możliwe, że część linków jest lub za jakiś czas będzie nieaktywna.

https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/uszy-duszy-61-reiner-fuellmich-sesja:4

4 odcinki, w których znajdziemy tłumaczenie na język polski wypowiedzi prawników z całego świata, uczestników konferencji niezależnych prawników, którym przewodniczy prawnik Reiner Fuellmich z Niemiec.

https://www.aeginagreece.com/aegina-island/wp-content/uploads/2020/12/Transcript-testimony-Reiner-Fuellmich-.pdf

Lekarze o pandemii covid 18.
O NOP – ch i badaniach dotyczących szczepień.

O mechanizmie działania preparatów genetycznych i wektorowych.

https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/305129937-Szczepienia-na-Covid-19-nieobjete-ubezpieczeniami-Sa-traktowane-jako-eksperyment-medyczny.html?fbclid=IwAR12PJG0ZBcrYwoi2Oz-E7wp5FxYJelYR5Nj5Kb8TyhuO9BIIJIV_ORytnA

Luc Montagneir o masowych szczepieniach jako o powodzie powstawania nowych mutacji:

https://www.cda.pl/video/763353012

„Prawdą jest natomiast, że w tym wywiadzie, którego pełna wersja znajduje się na francuskiej stronie Planet 360 nazwał masowe szczepienia przeciwko koronawirusowi podczas pandemii działaniem „nie do pomyślenia” i historyczną pomyłką, która „tworzy warianty” i prowadzi do zgonów z powodu choroby. Montagnier uważa, że dzięki szczepionkom stworzono nowe warianty COVID. „To ogromny błąd, prawda? Błąd naukowy, a także błąd medyczny. To niedopuszczalny błąd ”- powiedział Montagnier w wywiadzie przetłumaczonym i opublikowanym przez RAIR Foundation USA. „Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty”. „Wielu epidemiologów o tym wie i milczy na temat problemu znanego, jako „wzmocnienie zależne od przeciwciał” – dodał Montagnier. „To przeciwciała wytwarzane przez wirusa umożliwiają nasilenie się infekcji” – stwierdził w wywiadzie dla Pierre Barnérias z Hold-Up Media na początku tego miesiąca. Liczne artykuły opublikowane w kwietniu 2020 r. donosiły, że laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier twierdził, że „SARS-CoV-2 to zmanipulowany wirus, który został przypadkowo uwolniony z laboratorium w Wuhan w Chinach” oraz że „indyjscy naukowcy próbowali już opublikować wyniki badania analizy, które wykazały, że ten genom koronawirusa zawiera sekwencje innego wirusa […] wirusa HIV (wirusa AIDS) ”.

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/410975256905566/?cft[0]=AZVKJ7Nj-ADDtLnviSz4j45dLh6aHtvS64HRaRZtUNMwtgYtYPfqomoRRBmQKtj70kaBznDeishzATBk_Ha_y1uJ3Brw-qMvG4tYZxFalfUSUVGjcCeug3V_xyBg2T5k8VHiXXHZIKw-6rWSw98Pq4sA0GG4gdR0f2XNxM9SwjjqEw&tn=-UK-R

Badania nad amantadyną, rozmowa Grzegorza Płaczka z dr Bodnarem.

Po publikacji wywiadu z Dr Malone, w którym stwierdził, że młodzież nie powinna być szczepiona w związku z ryzykiem zawału serca u młodych mężczyzn i innych możliwych powikłań.
https://dorzeczy.pl/zdrowie/190490/ostrzegal-przed-szczepionka-malonea-nie-ma-juz-w-wikipedii.html
„Informacje o wynalazcy technologii mRNA zastosowanej w niektórych szczepionkach COVID-19 zostały usunięte z internetowej encyklopedii Wikipedia po tym, jak publicznie ostrzegł on przed podawaniem młodym ludziom szczepionek ze względu na niewystarczającą ilość informacji na ich temat – donosi portal lifesitenews.com.
Dr Robert Malone odkrył transfekcję RNA i w 1988, wynalazł szczepionki mRNA. Jego badania kontynuowano w następnych latach.
10 czerwca 2021 r. dr Malone dołączył do biologa dr Breta Weinsteina w podkaście Dark Horse, gdzie zgłosił liczne obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek Pfizer-BioNTech i Moderna przeciw COVID-19, które to wykorzystują technologię mRNA. Ostrzegł przed przyszłymi problemami autoimmunologicznymi spowodowanymi przez białka kolca w zastrzykach.
Malone stwierdził również, że Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) była świadoma, że białka kolca są „biologicznie aktywne i mogą przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i powodować zdarzenia niepożądane i że jest to bardzo niebezpieczne”.
Trzygodzinna rozmowa na ten temat została ocenzurowana przez serwis YouTube.”

https://www.facebook.com/photo?fbid=10225823354230865&set=a.10201348319890303 – list niezależnych polskich lekarzy do rządu

Artykuł

„O bezpieczeństwie i potencjalnych skutkach szczepionek Pfizera i Moderny, a także o kontrowersyjnym japońskim badaniu biodystrybucji Pfizera upublicznionym na początku czerwca przez prof. Byrama W. Bridle’a immunologa, eksperta w dziedzinie wirusologii, rozmawiali w „Dark Horse Podcast” prof. Robert Malone, twórca technologii szczepionek mRNA, prof. Bret Weinstein, biolog ewolucyjny oraz Steve Kirisch, przedsiębiorca technologiczny.

Eksperci przyznali, że brak jest wystarczającej liczby odpowiednich badań mRNA na zwierzętach. A takie badania są niezwykle istotne w kontekście potencjalnych konsekwencji zdrowotnych, jakie mogą wywołać pośpiesznie wdrożone preparaty.

Naukowcy przypomnieli, że takie obserwacje zbiera się podczas eksperymentów na zwierzętach i w czasie długoterminowych badań klinicznych. Niestety takie badania nie zostały wykonane w przypadku szczepionki mRNA.

Z kopii badań, które od japońskiego rządu w trybie dostępu do informacji publicznej uzyskał na początku czerwca dr Byram Bridle wynika, że nanocząsteczki lipidowe ze szczepionki nie pozostawały, jak twierdzili twórcy preparatów szczepionkowych, w mięśniu naramiennym (deltoidalnym), gdzie zostały wstrzyknięte, ale krążyły w krwiobiegu organizmu przez kilka godzin, po czym gromadziły się w narządach i tkankach, w tym w węzłach chłonnych, śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach – i jak określono – w „dość wysokich stężeniach”  w jajnikach.

Prof. Robert Malone zauważył też, że znalezienie substancji w jajnikach jest nieco zaskakujące, wcześniej nie obserwowano takiej kumulacji np. w jądrach. 

 Jeśli znajdziemy nanocząsteczki lipidów w narządzie lub tkance, oznacza to, że preparat dotarł do tego miejsca – sprecyzował.

Prof. Malone zauważył, że ze względu na znaczne stężenia nanocząsteczek lipidowych w szpiku kostnym i węzłach chłonnych osoby zaszczepione powinny być monitorowane pod względem pojawiania się białaczki i chłoniaków. Niestety, te sygnały, jak wyjaśniał naukowiec, nie pojawiają się od razu, ale w odstępie czasu od sześciu miesięcy do trzech lub dziewięciu lat.”

https://odysee.com/@LifeMoneyTech:5/Dr-Reiner-Fuellmich-Scientific-Evidence-That-Covid-Is-A-Crime-Against-Humanity:a

https://farmakognozja.blogspot.com/2021/06/mamy-do-czynienia-z-szalenstwem-reakcje.html?m=1&fbclid=IwAR2zKNlZsLPyiVPvdIJSnwM5Jv1iemMIAg5KeWwAcddV7t5FUNrcVJ3oSm4

Doctor Talks #10, Dr Byram Bridle Returns – wywiad z wirusologiem amerykańskim, który próbował ostrzec ludzi przed toksycznością białka spike oraz niepokojącymi danymi dotyczącymi preparatów genetycznych, po czym została wymierzona w niego obrzydliwa fala oszczerstw, ataków i gróźb. Badacz ten opowiada o całej sytuacji, dodaje bardzo ważne detale, a także ujawnia hipokryzję i nieobiektywność tzw. fact-checkerów:

A Conversation with Dr. Byram Bridle, University of Guelph – kolejny ciekawy wywiad z Dr Bridle:

Parliament Hill Ottawa Canada / Jun 17 2021 / Dr Byram Bridle – zeznanie wirusologa w konferencji parlamentarnej, na której omawia cenzure i ataki wymierzone w naukowców:

https://www.youtube.com/watch?v=DpTD695VffI

„MANY FLAWS…UNDERLIE THIS PUBLIC RESPONSE” – DR. DONALD WELSH, PROF OF PHYSIOLOGY – prof. Welsh wspiera atakowanych naukowców:

BIGGEST INTERVIEW YET: Texan MD, Peter McCullough Gives Call For Courage! – wspominany już przeze mnie nieraz tutaj wybitny profesor medycyny Peter McCullough w tym wywiadzie porusza wiele ważnych kwestii, które potwierdzają wszystko co zostało tutaj napisane:

https://www.youtube.com/watch?v=0w_nbOn1umY

Spike protein is very dangerous, it’s cytotoxic (Robert Malone, Steve Kirsch, Bret Weinstein) – bardzo ciekawy podcast z jednym z pionierów i wynalazców technologii mRNA w szczepionkach Robertem Malone, w którym mówi o wielu problemach preparatów genetycznych:

https://www.theburningplatform.com/2021/06/18/inventor-of-mrna-technology-vaccine-causes-lipid-nanoparticles-to-accumulate-in-high-concentrations-in-ovaries/

Leave A Reply

Navigate