O mnie

Lubię moją pracę, właściwie jest moją pasją… Jestem fizjoterapeutą i osteopatą od wielu lat. Lubię też czytać i uczyć się. Z przyjemnością szukam różnych informacji w książkach, artykułach, filmach na tematy, które mnie zainteresują lub zainspirują, nie tylko z dziedziny fizjoterapii ale również neurobiologii, psychologii, psychoanalizy, samoświadomości, samorozwoju. Wiedzę czerpię również ze mnie samej, mojej przeszłości,  mojego doświadczenia zdobytego podczas pracy z pacjentami, obserwacji mojego organizmu, emocji, myśli, uczuć, reakcji i obserwacji innych ludzi. Tymi inspiracjami, informacjami, które do mnie przychodzą i wzbogacają moją wiedzę, umiejętności bądź mnie samą chciałabym się z wami dzielić.

Jeśli znajdziecie wpisy interesującymi, piszcie komentarze, krytyczne jak również pozytywne, zadawajcie pytania. Odpowiem, kiedy tylko czas znajdę.

Ula Bednarz

Zakładka „Nasza oferta” przeniesie was na stronę gabinetsurya.eu gdzie, jeśli jest taka potrzeba, będziecie mogli zapisać się na wizytę osteopatyczną/fizjoterapeutyczną. Zapraszamy!

Surya – fizjoterapia naturalnie
ul. Wilcza 18
00-532 Warszawa
tel. 048 579516250
www.gabinetsurya.eu

Navigate