Joga terapeutyczna

Jest Ci trudno zmotywować się do aktywności fizycznej? Odczuwasz ból podczas ćwiczeń, przed, po treningu? Chcesz się cieszyć latem ale ból kręgosłupa, kolan lub ból głowy Ci na to nie pozwala? Może cierpisz na rwę kulszową, rwę ramienną, sztywność poranną, migreny, szumy uszne, bruksizm? Chciałbyś wrócić do ćwiczeń ale nie wiesz jak, żeby nie pogorszyć sytuacji?

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA GODZINNE SESJE JOGI TERAPEUTYCZNEJ, GDZIE BĘDZIEMY PRACOWAĆ NAD TYM, ŻEBY PRZYWRÓCIĆ TWOJEMU CIAŁU ZDROWIE, GIĘTKOŚĆ, SIŁĘ I ELASTYCZNOŚĆ.

Sesje ćwiczeń terapeutycznych zawierają elementy hatha jogi czyli asany przystosowane do Twoich potrzeb i ograniczeń, ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne, ćwiczenia uwalniające traumę (TRE – Trauma Release Excercises), ćwiczenia Lowena – dzięki, którym odzyskasz kontakt z ciałem i z Twoimi emocjami.

Nauczysz się również elementów automasażu, ćwiczeń z rollerem, jogi twarzy, ćwiczeń stawu skroniowego i wielu innych metod, dzięki którym samodzielnie zadbasz o Twoje dobre samopoczucie.

Jestem fizjoterapeutką i osteopatką z 15 – letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z ograniczeniami ruchu i bólem. Moje pierwsze spotkanie z hatha oraz prana jogą miało miejsce 25 lat temu, od tego czasu stanowi ona codzienny element pracy z moim ciałem. Więcej informacji o mnie można znaleźć na stronie www.gabinetsurya.eu

Podczas cotygodniowych sesji jogi chciałabym uczestnikom przekazać część moich doświadczeń oraz umiejętności pracy z ciałem i jego ograniczeniami, zdobytych przez wiele lat ćwiczeń własnych, pracy z pacjentami oraz podczas zawodowych kursów.

Serdecznie zapraszam!!!

Ula Bednarz

tel. 579516250

Surya – fizjoterapia naturalnie

ul. Szałasowa 2, 05-410 Józefów

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 10:00 i godz. 18:00 na ul. Szałasowej 2 w Józefowie. Cena; 40 zł.

Ilość miejsc ograniczona: 5 osób. 

Ze względu na organiczoną liczbę miejsc, proszę o rezerwację miesjca pod nr tel. 579 516 250