W gabinecie Surya

OSTEOPATIA

Holistyczne podejście, taśmy anatomiczne, powięzi, punkty spustowe.

TERAPIA WISCERALNA

Rozluźnianie napięć trzewnych, poprawa funkcji trawiennych, redukcja tłuszczu.

TERAPIA MIĘŚNI DNA MIEDNICY

PMS, przywracanie satysfakcji seksualnej i sprawności układu moczowego, wzmocnienie obniżonych organów

REHABILITACJA STOMATOLOGICZNA

Rozluźnianie napiętej szczęki, pomoc w trakcie leczenia ortodontycznego

SZKOLENIA

Pracuj nad prawidłową postawą i odżywiającym oddechem w domu

Jestem tu dla Ciebie

Od 18 – stu lat terapeutka czaszkowo – krzyżowa, od lat 15- stu fizjoterapeutka, osteopatka i od tyluż lat pracuje z pacjentami w prywatnym gabinecie fizjoterapii.  Dietoterapeutka (w trakcie zdobywania uprawnień). Bywa, że wiedźma. Wykazuje wysoki stopień uzależnienia od słuchania emocji i mowy ciała, swojego i innych ludzi. W pracy z pacjentem, oprócz wiedzy merytorycznej z zakresu fizjologii i biomechaniki,  wykorzystuje znajomość jogi, technik oddechowych oraz ćwiczeń Aleksandra Lowena rozpuszczające blokady energetyczne oraz uwalniające emocje.  

Prywatnie, szczęśliwa matka wchodzącej w świat, ciekawej dorosłego życia, córki. W długoletnim, inspirującym związku. Właścicielka mądrej wielce suczki i dwóch, rozpieszczonych kotek. 

Gra na pianinie, kocha muzykę klasyczną, jazzową oraz muzykę świata. W podróży poznaje świat organoleptycznie, przez patrzenie, słuchanie, wąchanie, smakowanie. Pływa na supie tam, gdzie ją wiatr zaniesie. Lubi samotność i ciszę, choć niektórzy posądzają ją o nadwrażliwość i nadruchliwość.

Od lat czyta literaturę zawodową, psychologię głębi, alchemię, filozofię klasyczną oraz filozofię wschodu. Nie stroni od poezji, literatury rosyjskiej i międzywojennej, chociaż powieści kryminalne też nie są jej obce. Niezmiennie w drodze, w procesie nauki, poznawania świata, istoty ludzkiej i siebie samej.   

Jak mogę Ci pomóc?

Rehabilitacja

Po urazach
Kręgosłupa
Uroginekologiczna
Stomatologiczna

Ulga w problemach

Nietrzymanie moczu
Szumy uszne
Bóle głowy
Trakcja kręgosłupa

Powrót do zdrowia

 Magnetoledoterapia
Joga terapeutyczna
Kinesiotaping

Aktualności